Stichting Orgelkring "Hendrik Niehoff"

Geschiedenis

Download hier de folder 2008.

Dinsdagavondserie
Aanvang 20:00 uur
Zaterdagmiddagserie
Aanvang 16:00 uur

7-6-2008 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
10-6-2008 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
14-6-2008 Marieke Stoel pdf Programma
21-6-2008 Fred Unlandt pdf Programma
24-6-2008 Arno van Wijk (Zaltbommel) pdf Programma
28-6-2008 Olivier Salandini pdf Programma
5-7-2008 Norbert Bartelsman (Uden) pdf Programma
8-7-2008 Andrew Nethsingha (Oxford UK) pdf Programma
12-7-2008 Willem Hörmann ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
19-7-2008 Rien Donkersloot (Amersfoort) pdf Programma
22-7-2008 Gerrit Christiaan de Gier (Utrecht) pdf Programma
26-7-2008 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
2-8-2008 Bert den Hertog pdf Programma
5-8-2008 Norbert Petry (Metz F) pdf Programma
9-8-2008 Sander van den Houten (Kampen) pdf Programma
16-8-2008 An van Tuijl (Zaltbommel) pdf Programma
19-8-2008 Kees van Houten (Boxtel) pdf Programma
23-8-2008 Leo Spoor (Schijndel) pdf Programma
30-8-2008 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
2-9-2008 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
6-9-2008 Istvan Eperjesy pdf Programma
13-9-2008 Wim Franssen pdf Programma
16-9-2008 Willem Tanke (Rotterdam) pdf Programma
2-6-2009 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
6-6-2009 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
13-6-2009 Gijs van Spankeren (Willemstad) pdf Programma
16-6-2009 Ines Maidre (Bergen - Noorwegen) pdf Programma
20-6-2009 Jos Laus pdf Programma
27-6-2009 Koos Teekens (Wognum) pdf Programma
30-6-2009 Jan Verhoeven (Boxtel) pdf Programma
4-7-2009 Christiaan Plaat (Ede) pdf Programma
11-7-2009 Leo Zijlema (Valkenswaard) pdf Programma
14-7-2009 Frederick Mooney (Ontario - Canada) pdf Programma
18-7-2009 Fred Vonk (Eindhoven) pdf Programma
25-7-2009 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
28-7-2009 Christiaan Ingelse (Gouda) pdf Programma
1-8-2009 Ad van Pelt (Woerden) pdf Programma
8-8-2009 Marijn Slappendel pdf Programma
11-8-2009 Willem Hörmann ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
15-8-2009 Edwin Hinfelaar pdf Programma
22-8-2009 Willeke Smits (Utrecht) pdf Programma
25-8-2009 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
29-8-2009 Willem Visscher ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
5-9-2009 Bert Augustus (Deurne) pdf Programma
8-9-2009 Bram Beekman (Middelburg) pdf Programma
12-9-2009 Gerard Habraken pdf Programma
1-6-2010 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
5-6-2010 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
12-6-2010 Mark Christiaanse (Yerseke) pdf Programma
15-6-2010 Petra Veenswijk (Delft) pdf Programma
19-6-2010 Mark van Nispen (Tilburg) pdf Programma
26-6-2010 Daan Boertien (Breda) pdf Programma
29-6-2010 Ad van Sleuwen (Hilvarenbeek) pdf Programma
3-7-2010 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
10-7-2010 Jamie de Goei ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
13-7-2010 Ton van Eck (Haarlem) pdf Programma
17-7-2010 Tannie van Loon (Eindhoven) pdf Programma
24-7-2010 Iskander Zalialdinov (Tilburg) pdf Programma
27-7-2010 Norbert Bartelsman (Uden) pdf Programma
31-7-2010 Rowan van der Westen (Raamsdonkveer) pdf Programma
7-8-2010 Erik Visser (Amsterdam) pdf Programma
10-8-2010 Matteo Imbruno (Amsterdam) pdf Programma
14-8-2010 An van Tuijl (Zaltbommel) pdf Programma
21-8-2010 Leen Kranendonk (Sprang-Capelle) pdf Programma
24-8-2010 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
28-8-2010 Bert Augustus (Deurne) pdf Programma
4-9-2010 Gert Jan Smit ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
7-9-2010 Tobias Horn (Stuttgart (D)) pdf Programma
11-9-2010 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
4-6-2011 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
7-6-2011 Henri-Franck Beaupérin (Cathédrale d'Angers, Frankrijk) pdf Programma
11-6-2011 Leo Spoor (Schijndel) pdf Programma
18-6-2011 Dorien Schouten (Den Haag) pdf Programma
21-6-2011 Hayo Boerema (Grote of Sint-Laurenskerk, Rotterdam) pdf Programma
25-6-2011 Joletta Bok (Poederoijen) pdf Programma
2-7-2011 Natalia Kinzerskaya ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
5-7-2011 Paul Houdijk (Ste. Catharinakathedraal, Utrecht) pdf Programma
9-7-2011 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
16-7-2011 Paul Waerts (Assendelft) pdf Programma
19-7-2011 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
23-7-2011 Gijs van Spankeren (Willemstad) pdf Programma
30-7-2011 Christiaan Plaat (Ede) pdf Programma
2-8-2011 Holger Gehring (Kreuzkirche, Dresden) pdf Programma
6-8-2011 Lambert van Eekelen (Zevenbergen) pdf Programma
13-8-2011 Ad van Pelt (Woerden) pdf Programma
16-8-2011 Monica Rist (St. Joseph Cathedral, Edmonton, Canada) pdf Programma
20-8-2011 Jeanette van Oord (Werkendam) pdf Programma
27-8-2011 Kees Doornhein ('s-Gravendeel) pdf Programma
30-8-2011 Bas de Vroome (Oude en Nieuwe Kerk, Delft) pdf Programma
3-9-2011 Willem Visscher ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
10-9-2011 Rein Boeijen (Oss) pdf Programma
13-9-2011 Jan van de Laar (St. Lambertuskerk, Helmond) pdf Programma
17-9-2011 Giovanna Riboli (Amsterdam) pdf Programma
9-6-2012 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
12-6-2012 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
16-6-2012 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
23-6-2012 Matti Pohjoisaho (Finland) pdf Programma
26-6-2012 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
30-6-2012 Norbert Bartelsman (Uden) pdf Programma
7-7-2012 Gijs van Spankeren (Willemstad) pdf Programma
10-7-2012 Marcel Verheggen (Maastricht) pdf Programma
14-7-2012 Aldert van Hoornaar (Gorinchem) pdf Programma
21-7-2012 Tannie van Loon (Eindhoven) pdf Programma
24-7-2012 Jan Hage (Domkerk, Utrecht) pdf Programma
28-7-2012 Jonathan Kooman (Tiel) pdf Programma
4-8-2012 Paul Waerts (Assendelft) pdf Programma
7-8-2012 Jos van der Kooy (Haarlem) pdf Programma
11-8-2012 Naoko Shimizu (Haarlem) pdf Programma
18-8-2012 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
21-8-2012 Wolfgang Baumgratz (Bremen (D)) pdf Programma
25-8-2012 Tommy van Doorn (Liempde) pdf Programma
1-9-2012 Bert Augustus (Deurne) pdf Programma
4-9-2012 Ruud Huijbregts (Eindhoven) pdf Programma
8-9-2012 Leo Zijlema (Valkenswaard) pdf Programma
15-9-2012 Paul de Maeyer (Gent (B)) pdf Programma
18-9-2012 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
4-6-2013 Serge Schoonbroodt (Luik, B) pdf Programma
8-6-2013 Leo Spoor (Schijndel) pdf Programma
15-6-2013 Willeke Smits (Utrecht) pdf Programma
18-6-2013 Leon van den Brand (Ravenstein) pdf Programma
22-6-2013 Koos Teekens (Wognum) pdf Programma
29-6-2013 Jamie de Goei ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
2-7-2013 Ludger Mai (Essen, D) pdf Programma
6-7-2013 Norbert Bartelsman (Uden) pdf Programma
13-7-2013 Christiaan Plaat (Ede) pdf Programma
16-7-2013 Peter Westerbrink (Noordbroek) pdf Programma
20-7-2013 Leo Zijlema (Valkenswaard) pdf Programma
27-7-2013 Arjan van Hees (Apeldoorn) pdf Programma
30-7-2013 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
3-8-2013 Ronald de Jong (Zoetermeer) pdf Programma
10-8-2013 Erik Visser (Amsterdam) pdf Programma
13-8-2013 Margreeth de Jong (Middelburg) pdf Programma
17-8-2013 Arjan Mooij (Helmond) pdf Programma
24-8-2013 Henk Jan Out (Oss) pdf Programma
27-8-2013 Sander van Marion (Den Haag) pdf Programma
31-8-2013 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
7-9-2013 Sietse van Wijgerden pdf Programma
10-9-2013 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
14-9-2013 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
28-9-2013 Bram Brandemann pdf Programma
3-6-2014 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
7-6-2014 Alexander van Dijk (1999) (Delft) pdf Programma
14-6-2014 Diederik Blankesteijn (1996) (Amsterdam) pdf Programma
17-6-2014 Willem Hörmann ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
21-6-2014 Maurits Bunt (1997) (Apeldoorn) pdf Programma
28-6-2014 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
1-7-2014 Henk Verhoef (Amsterdam) pdf Programma
5-7-2014 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
12-7-2014 Rein Boeijen (Oss) pdf Programma
15-7-2014 Gerrie Meijers (Haarlem) pdf Programma
19-7-2014 Theo Visser (Leiden) pdf Programma
26-7-2014 Yu Nagayama (Amsterdam) pdf Programma
29-7-2014 Peter King (Bath - United Kingdom) pdf Programma
2-8-2014 Jamie de Goei ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
9-8-2014 Ronald IJmker (Nieuwlande) pdf Programma
12-8-2014 Philip Crozier (Montreal - Canada) pdf Programma
16-8-2014 Paul van der Heijden (Tilburg) pdf Programma
23-8-2014 Tjalling Roosjen (Soest) pdf Programma
26-8-2014 Willeke Smits (Utrecht) pdf Programma
30-8-2014 Christiaan de Vries (Amsterdam) pdf Programma
6-9-2014 Erik van Bruggen (Leiden) pdf Programma
9-9-2014 Rob Nederlof (Tilburg) pdf Programma
13-9-2014 Rob Dommisse (Oudheusden) pdf Programma
19-5-2015 Ben van Oosten (Den Haag) pdf Programma
2-6-2015 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
6-6-2015 Diederick Clements (1997) pdf Programma
13-6-2015 Diederik Blankesteijn (1996) (Amsterdam) pdf Programma
16-6-2015 Toon Hagen (Zwolle) pdf Programma
20-6-2015 Martien de Vos (1995) (Ooltgensplaat) pdf Programma
27-6-2015 Leendert Verduijn (1996) (Bodegraven) pdf Programma
4-7-2015 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
7-7-2015 Hans Leenders (Maastricht) pdf Programma
11-7-2015 Jonathan Kooman (Tiel) pdf Programma
14-7-2015 Peter Ledaine (Oostende (B)) pdf Programma
18-7-2015 Paul Waerts (Assendelft) pdf Programma
25-7-2015 Sander van den Houten (Kampen) pdf Programma
28-7-2015 Aart Bergwerff (Den Haag) pdf Programma
1-8-2015 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
8-8-2015 Mark Christiaanse (Yerseke) pdf Programma
11-8-2015 Gerrit Christiaan de Gier (Utrecht) pdf Programma
15-8-2015 Bert Becht (Berlicum) pdf Programma
22-8-2015 Arjan van Hees (Apeldoorn) pdf Programma
25-8-2015 Jamie de Goei ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
29-8-2015 Jelle de Jong (Tietjerk) pdf Programma
5-9-2015 Bert Augustus (Deurne) pdf Programma
12-9-2015 Dennis van der Wijk (Ede) pdf Programma
24-05-2016 Leo van Doeselaar (Groningen) pdf Programma
04-06-2016 Diederik Blankesteijn (1996) (Amsterdam) pdf Programma
07-06-2016 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
11-06-2016 Alexander van Dijk (1999) (Delft) pdf Programma
18-06-2016 Maurits Bunt (1997) (Apeldoorn) pdf Programma
21-06-2016 Peter Van de Velde (Antwerpen (B)) pdf Programma
25-06-2016 Leendert Verduijn (1996) (Bodegraven) pdf Programma
02-07-2016 Willeke Smits (Utrecht) pdf Programma
05-07-2016 Adriaan Hoek (Tholen) pdf Programma
09-07-2016 Laurens de Man (1993) (Utrecht) pdf Programma
16-07-2016 Marc Schippers (Nieuw-Lekkerland) pdf Programma
19-07-2016 Kees van Houten (Boxtel) pdf Programma
23-07-2016 Stephan van de Wijgert (Amsterdam) pdf Programma
30-07-2016 Bas Koster (Gouda) pdf Programma
02-08-2016 Theo Jellema (Leeuwarden) pdf Programma
06-08-2016 Geerten van de Wetering (Den Haag) pdf Programma
13-08-2016 Rowan van der Westen (Raamsdonkveer) pdf Programma
16-08-2016 Jacques van den Dool ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
20-08-2016 Jeroen Koopman (Hoofddorp) pdf Programma
27-08-2016 Wilke Havinga ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
30-08-2016 Josef Still (Trier (D)) pdf Programma
03-09-2016 Jamie de Goei ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
10-09-2016 Maryam Maiawi (Freiburg (D)) pdf Programma
23-05-2017 Véronique van den Engh ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
03-06-2017 Toon IJzerman (1998) pdf Programma
06-06-2017 Willem Hörmann ('s-Hertogenbosch) pdf Programma
10-06-2017 Alexander de Bie (2001) pdf Programma
17-06-2017 Steven Knieriem (2001) (Goes) pdf Programma
20-06-2017 Rien Donkersloot (Amersfoort) pdf Programma
24-06-2017 Niels de Klerk (1997) (Werkendam) pdf Programma
01-07-2017 Arjan Veen (Doorn) pdf Programma
04-07-2017 Jetty Podt (Nijmegen) pdf Programma
08-07-2017 Kees Doornhein ('s-Gravendeel) pdf Programma
15-07-2017 Niels-Jan van der Hoek (Amsterdam) pdf Programma
18-07-2017 Zsuzsa Elekes (Budapest (H)) pdf Programma